Kontaktujte nás

Recruitment Specialist

Zveřejněno: 14.8.2024
Lokalita: Plzeň město
Kontaktní osoba: Hana Sandtnerová
Obor: Human Resources
Plat: 25 000 - 55 000 Kč/měs
Referenční číslo: 178

Popis pozice

  • Efektivní řešení personálních potřeb klientů
  • Vedení a organizace náborových procesů na manažerské a specializované pozice
  • Selekce, výběr i headhunting kandidátů
  • Komunikace s kandidáty a zajišťování pohovorů
  • Tvorba poutavého obsahu – inzerce, příspěvky na sociální sítě, webové stránky
  • Práce se sociálními sítěmi a inzertními portály
  • Evidence databáze uchazečů
  • Reporting

Požadujeme
  • Samostatnost, zodpovědnost a vlastní iniciativu
  • Zkušenosti v oblasti náboru / recruitmentu
  • Schopnost skvělé prezentace kandidáta u klienta
  • Cit pro český jazyk, kreativitu
  • Silné organizační dovednosti
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • MS EXCEL podmínkou
  • Aktivní znalost prostředí LinkedIn výhodou
Nabízíme
  • Příjemnou atmosféru v týmu s neformální firemní kulturou, kde je vzájemná pomoc samozřejmostí
  • Mzdu 25 000 – 55 000 Kč/měs
  • Neomezené měsíční provize
  • Plný nebo částečný úvazek, podle Vašich možností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební telefon, PC i k soukromým účelům
  • Stravenkový paušál
  • Vánoční bonus
  • Výroční bonus
  • Firemní akce a 2x ročně
  • Multisport karta
  • Kancelář v centru Plzně a výbornou dopravní dostupností