Kontaktujte nás
Úvodní obrázek

Chcete práci, která vás bude bavit?


Na Plzeňsku ji pro vás máme.

Finanční účetní pro mezinárodní oddělení s AJ

Budeš účtovat dodavatelské a odběratelské faktury včetně všech souvisejících úkonů pro ostatní pobočky společnosti. Zároveň budeš připravovat a provádět platby za dodavatelské faktury, účtovat bankovní výpisy, provádět rekonciliace účtů. Vzhledem k tomu, že se jedná o oddělení financí, tak se budeš také podílet na měsíční a roční účetní závěrce, komunikovat se zahraničními dodavateli a s kolegy v zahraničních pobočkách.

Detail nabídky

Nákupčí

Je anglický jazyk Tvoje silná stránka a nedělá Ti problém e-mailová ani telefonická konverzace v angličtině? Máš ekonomické nebo technické vzdělání? Baví Tě práce na PC? Tak neváhej a ozvi se nám!

Detail nabídky

Operátor logistiky s VZV nebo picker m/ž

Chceš mít jistotu pravidelného výdělku a jít domů s čistou hlavou? Přidej se do rozrůstající se rodiny skladů mezinárodní společnosti. Budeš pracovat ve skladu na PC a se skenerem, nebo jezdit na VZV. Můžeš si vybrat buď dvojsměnný nebo nepřetržitý provoz.

Detail nabídky

Vedoucí oddělení účtování a správy pohledávek

Budeš spolu s ostatními kolegy zpracovávat účetní závěrky. Zároveň budeš připravovat podklady pro audit účetní závěrky, spolupracovat s auditory. Budeš také zodpovědný/á za proces vymáhání pohledávek. Vzhledem k tomu, že se jedná o oddělení financí, tak budeš rovněž připravovat data pro potřeby reportingu a controllingu.

Detail nabídky

Mzdová účetní

MZDOVÁ ÚČETNÍ zpracovává podklady ke mzdám a samotné mzdy. Dále zpracovává data v docházkovém systému, interní statistiky, komunikuje s úřady (ZP, OSSZ, ÚP). Poskytuje poradenský servis v oblasti mzdové problematiky a personalistiky zaměstnancům a vedoucím jednotlivých oddělení.

Detail nabídky

1 2 3 4 Další