Kontaktujte nás

Účetní / Finanční kontrola

Zveřejněno: 14.5.2024
Lokalita: Plzeň město
Kontaktní osoba: Veronika Jančarová
Obor: Finanční
Plat: 60000
Referenční číslo: 162

Popis pozice

  • sledování vybraných účtů
  • kontrola správnosti účtování zejména režijních nákladů
  • příprava podkladů pro kontrolní a souhrnné hlášení
  • spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
  • spolupráce v rámci interních a externích auditů
  • spolupráce s shared service centrem v Polsku
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • spolupráce s externím daňovým poradcem (přiznání k DPPO)
  • statistické výkazy
  • příprava a schvalování bankovních příkazů

Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost českého účetnictví, IFRS výhodou
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2 (denní komunikace)
  • zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • pokročilá znalost MS office - především excel
  • pokročilá znalost SAP výhodou
Nabízíme
  • vysoké platové ohodnocení
  • smlouva na dobu určitou na 2 roky (zástup za RD)
  • 5 týdnů dovolené v kalendářním roce
  • příspěvek na letní dovolenou ve výši 25 % z hrubé měsíční mzdy
  • příspěvek na Vánoce ve výši 25 % z hrubé mzdy měsíční mzdy
  • obědy zdarma
  • bonus za senioritu
  • sodexo Cafeteria nebo Multisport karta v hodnotě 6.000 Kč
  • příspěvky na dopravu 3 Kč/km - hrazena 1 cesta do práce