Kontaktujte nás

Seznam pozic

Senior účetní

Pro našeho významného klienta v dojezdové vzdálenosti 5 minut od Plzně, hledáme kandidáta na pozici účetní.

Detail nabídky

Koordinátor junior

Jako Triangle Recruitment CZ s.r.o. se zabýváme vyhledáváním vhodných kandidátu do převážně výrobních společností. V současné době rozšiřujeme tým koordinátorů, a proto hledáme nového člena našeho týmu, který má velmi dobrý organizační schopnosti, komunikační dovednosti a schopnost motivovat tým.

Detail nabídky

Specialista náboru

Jako Triangle Recruitment CZ s.r.o. se zabýváme vyhledáváním vhodných kandidátu do převážně výrobních společností. V současné době rozšiřujeme tým náboru, a proto hledáme nového člena našeho týmu, který má cit pro český jazyk a touhu vytvářet dokonalé inzeráty práce. Očekáváme, že náš ideální kandidát má silný smysl pro detail, je samostatný a má neotřelé nápady k vyhledávání těch nejlepších uchazečů.

Detail nabídky

Účetní / Finanční kontrola

Pro našeho klienta se sídlem v 30 minutové dojezdové vzálenosti od Plzně, s možností částečné práce na HO, hledáme finančního kontrolora/účetní.

Detail nabídky

Inženýr dodavatelské kvality

Pro našeho klienta v dojezdové vzdálenosti 30 minut od Plzně, ale s možností HO, hledáme aktuálně inženýra dodavatelské kvality.

Detail nabídky

Mechanical design engineer

Pro našeho zajímavého klienta s budoucností hledáme uchazeče na pozici Mechanical design engineer.

Detail nabídky

Inženýr zákaznické kvality

Pro našeho dlouholetého klienta hledám zkušeného inženýra zákaznické kvality, který se připojí k jejich dynamickému týmu. Hledám kandidáta s výbornými komunikačními schopnostmi, schopností řešit problémy a zlepšovat procesy ve prospěch zákazníků.

Detail nabídky

Finanční controlling

Pro našeho úspěšného a stále se rozrůstajícího klienta se sídlem v Plzni, hledáme zkušené kandidáty na pozici controllingu.

Detail nabídky

Strategický nákupčí - převážně HO

Pro stále rostoucí, mezinárodní firmu hledáme zkušeného strategického nákupčího.

Detail nabídky

Industrial Engineer občasný HO

Jako firma Triangle Recruitment CZ s.r.o. se zaměřujeme na personalistiku a hledání těch nejlepších kandidátů pro různé firmy v České republice. Pro našeho klienta, který působí v oblasti průmyslové výroby, hledáme kandidáta na pozici Industrial Engineer. Ideální kandidát by měl mít středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou a měl by být pečlivý, samostatný a flexibilní. Neměl by se bát převzít zodpovědnost za menší tým zamětsnanců.

Detail nabídky

Technik/ Elektrotechnik

Baví Tě oprava strojů a technické věci obecně? Máme pro Tebe příležitost. Náplní Tvé práce bude udržovat strojní park ( montážní a balící stroje pracující v PLC systému).

Detail nabídky

Maintenance Manager

Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme Maintenance Manager.

Detail nabídky

Technik kvality m/ž

- Technická analýza komponentů vrácených z trhu - Oprava poškozených komponentů - Zpětná vazba zákazníkům o příčině poruchy - Komunikace s dodavatelem pokud je příčina poruchy jeho komponent ( tvorba dodavatelských reklamací) - Reportování výsledků analýz - Komunikace s R&D o nápravných opatření

Detail nabídky

Mechanik / Technik / Provozní zámečník

Hledáme posilu do našeho týmu techniků, udržujících v provozu náš strojní park (montážní a balicí stroje pracující v PLC systému). Máš-li vzdělání v technickém oboru, rádi Tě zařadíme do výběrového řízení. Můžeš být i absolvent, vše Tě rádi naučíme.

Detail nabídky

Koordinátor plánování

Do stabilní firmy, zabývající se výrobou propagačních materiálů, se sídlem nedaleko Plzně, hledáme nadšené uchazeče na pozici plánovač výroby.

Detail nabídky

1 2 Další