Kontaktujte nás

Seznam pozic

Technik kvality

Do nově se rozvíjející firmy v Ostrově u Stříbra hledáme TECHNIKA KVALITY který bude zajišťovat procesní opatření vedoucí ke 100 % kvalitě. Hlavními úkoly bude: provádět namátkovou analýzu výrobků před expedicí, analyzovat výrobky vrácené zákazníkem (reklamace/opravy), zajišťovat interní proces oprav a reklamací náprav, pravidelně auditovat dodržování technologické kázně ve výrobě a na montážích, aktivně se podílet na kontinuálním zlepšování procesů na montážích, pravidelně auditovat stav montážních zařízení, provádět a dohlížet na kalibrace nářadí, vyhotovovat dokumentace/zkušebních zpráv k jednotlivým činnostem, vytvářet pracovní návodky (oblast kvality), provádět správnou evidenci a archivaci výkresové dokumentace

Detail nabídky

Mechanik / Technik / Provozní zámečník

Hledáme posilu do našeho týmu techniků, udržujících v provozu náš strojní park (montážní a balicí stroje pracující v PLC systému). Máš-li vzdělání v technickém oboru, rádi Tě zařadíme do výběrového řízení. Můžeš být i absolvent, vše Tě rádi naučíme.

Detail nabídky

Technik kvality m/ž

- Technická analýza komponentů vrácených z trhu - Oprava poškozených komponentů - Zpětná vazba zákazníkům o příčině poruchy - Komunikace s dodavatelem pokud je příčina poruchy jeho komponent ( tvorba dodavatelských reklamací) - Reportování výsledků analýz - Komunikace s R&D o nápravných opatření

Detail nabídky

KONSTRUKTÉR

Budete se věnovat především: - vývoji a aplikaci nových technologií - zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizaci - spolupráci při výrobě a zkoušení prototypů - možnosti pracovat na inovačních projektech - vývoji mechanických i mechatronických dílů

Detail nabídky

Mzdová účetní

Pro našeho klienta, stabilní a prosperující společnost cca 20 km od Plzně (Rokycansko), hledáme šikovné kandidáty na pozici Mzdová účetní.

Detail nabídky

Junior účetní s Aj

našeho klienta, velmi zajímavou start-up společnost (ne automotive) v těsné blízkosti Plzně, hledáme šikovné a motivované kandidáty na pozici Junior účetní.

Detail nabídky

Vedoucí směny

Pro našeho klienta, slabilní a perspektivní společnost v blízkosti Plzně, hledáme šikovné kandidáty na pozici vedoucí směny.

Detail nabídky

Elektrotechnik/Mechanik

Pro stabilní a perspektivní společnost s tradicí v blízkosti Plzně hledáme zaměstnance na pozici Elektrotechnik a Mechanik.

Detail nabídky

Junior controller/účetní

Skvělá nabídka pro účetní, co hledají změnu, ale i pro čerstvé absolventy. Firma se sídlem 5 minut od Plzně, hledá nadšence do účetnictví na pozici junior controller.

Detail nabídky

Technik pro fotovoltaiku

Pro dynamickou a stále se rozvíjející společnost s třiceti letou tradicí na trhu, se sídlem v Plzni, patřící mezi TOP velkoobchody s elektrotechnickým materiálem v České republice hledáme technika po fotovoltaiku.

Detail nabídky

Koordinátor plánování

Do stabilní firmy, zabývající se výrobou propagačních materiálů, se sídlem nedaleko Plzně, hledáme nadšené uchazeče na pozici plánovač výroby.

Detail nabídky