Kontaktujte nás

Seznam pozic

Finanční účetní pro mezinárodní oddělení s AJ

Budeš účtovat dodavatelské a odběratelské faktury včetně všech souvisejících úkonů pro ostatní pobočky společnosti. Zároveň budeš připravovat a provádět platby za dodavatelské faktury, účtovat bankovní výpisy, provádět rekonciliace účtů. Vzhledem k tomu, že se jedná o oddělení financí, tak se budeš také podílet na měsíční a roční účetní závěrce, komunikovat se zahraničními dodavateli a s kolegy v zahraničních pobočkách.

Detail nabídky

Nákupčí

Je anglický jazyk Tvoje silná stránka a nedělá Ti problém e-mailová ani telefonická konverzace v angličtině? Máš ekonomické nebo technické vzdělání? Baví Tě práce na PC? Tak neváhej a ozvi se nám!

Detail nabídky

Operátor logistiky s VZV nebo picker m/ž

Chceš mít jistotu pravidelného výdělku a jít domů s čistou hlavou? Přidej se do rozrůstající se rodiny skladů mezinárodní společnosti. Budeš pracovat ve skladu na PC a se skenerem, nebo jezdit na VZV. Můžeš si vybrat buď dvojsměnný nebo nepřetržitý provoz.

Detail nabídky

Vedoucí oddělení účtování a správy pohledávek

Budeš spolu s ostatními kolegy zpracovávat účetní závěrky. Zároveň budeš připravovat podklady pro audit účetní závěrky, spolupracovat s auditory. Budeš také zodpovědný/á za proces vymáhání pohledávek. Vzhledem k tomu, že se jedná o oddělení financí, tak budeš rovněž připravovat data pro potřeby reportingu a controllingu.

Detail nabídky

Mzdová účetní

MZDOVÁ ÚČETNÍ zpracovává podklady ke mzdám a samotné mzdy. Dále zpracovává data v docházkovém systému, interní statistiky, komunikuje s úřady (ZP, OSSZ, ÚP). Poskytuje poradenský servis v oblasti mzdové problematiky a personalistiky zaměstnancům a vedoucím jednotlivých oddělení.

Detail nabídky

Technik kvality

Do nově se rozvíjející firmy v Ostrově u Stříbra hledáme TECHNIKA KVALITY který bude zajišťovat procesní opatření vedoucí ke 100 % kvalitě. Hlavními úkoly bude: provádět namátkovou analýzu výrobků před expedicí, analyzovat výrobky vrácené zákazníkem (reklamace/opravy), zajišťovat interní proces oprav a reklamací náprav, pravidelně auditovat dodržování technologické kázně ve výrobě a na montážích, aktivně se podílet na kontinuálním zlepšování procesů na montážích, pravidelně auditovat stav montážních zařízení, provádět a dohlížet na kalibrace nářadí, vyhotovovat dokumentace/zkušebních zpráv k jednotlivým činnostem, vytvářet pracovní návodky (oblast kvality), provádět správnou evidenci a archivaci výkresové dokumentace

Detail nabídky

Customer Query Administrator s němčinou

Tvým úkolem bude řešit krácení plateb z důvodu různých typů reklamací – identifikovat příčiny, zpracovávat je ve firemním a zákaznickém sytému a podnikat kroky k vyřešení situace. Zpracovávat požadavky na změnu fakturovaných částek v důsledku reklamací nebo jiných důvodů v zákaznickém systému. Zadávat příchozí platby do finančního systému na základě bankovních výpisů, identifikovat je a přiřazovat na účty zákazníků. Poskytovat podporu týmu správy pohledávek. Identifikovat a párovat související kreditní a debetní položky v účetním systému. Spravovat data zákazníků ve finančním systému. Udržovat kontakt s našimi kolegy a zákazníky v zahraničí. Řešit problémy či požadavky zákazníka a managementu. Vytvářet nebo aktualizovat manuály. Reportovat nadřízenému.

Detail nabídky

Mechanik / Technik / Provozní zámečník

Hledáme posilu do našeho týmu techniků, udržujících v provozu náš strojní park (montážní a balicí stroje pracující v PLC systému). Máš-li vzdělání v technickém oboru, rádi Tě zařadíme do výběrového řízení. Můžeš být i absolvent, vše Tě rádi naučíme.

Detail nabídky

Inženýr práškové lakovny

Procesní péče o oddělení práškové lakovny, Chemické rozbory, Implementace a iniciace neustáleho procesního zlepšování, Spolupráce při řešení interní a externí nekvality, Znalost přidružených procesů (pily, externí anodizace atd.), Reporting

Detail nabídky

Production supervisor a Aj x Nj

Dokážete vést zaměstnance a jste samostatný člověk s velmi dobrými technickými znalostmi? Budete mít na starost nově vzniklé oddělení náhradních dílů.

Detail nabídky

Supervisor skladu s Aj

Budeš zodpovědný za chod jedné ze směn Despatch oddělení. Technicky, organizačně a personálně vést tým. Plánovat cíle, realizovat je a kontrolovat, zda jsou správně prováděny. Podílet se na vzdělávání a rozvoji zaměstnanců. Dohlížet nad výkonností týmu a řešit disciplinární problémy. Podporovat konstruktivní spolupráci s příslušnými odděleními.

Detail nabídky

Technik kvality m/ž

- Technická analýza komponentů vrácených z trhu - Oprava poškozených komponentů - Zpětná vazba zákazníkům o příčině poruchy - Komunikace s dodavatelem pokud je příčina poruchy jeho komponent ( tvorba dodavatelských reklamací) - Reportování výsledků analýz - Komunikace s R&D o nápravných opatření

Detail nabídky

Technik/ Elektrotechnik

Baví Tě oprava strojů a technické věci obecně? Máme pro Tebe příležitost. Náplní Tvé práce bude udržovat strojní park ( montážní a balící stroje pracující v PLC systému).

Detail nabídky

KONSTRUKTÉR

Budete se věnovat především: - vývoji a aplikaci nových technologií - zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizaci - spolupráci při výrobě a zkoušení prototypů - možnosti pracovat na inovačních projektech - vývoji mechanických i mechatronických dílů

Detail nabídky

ELEKTROKONSTRUKTÉR- junior

Budete se věnovat především tvorbě technické dokumentace, vytváření 3D modelů a 2D výkresové dokumentace dle podkladů elektrokonstruktéra. Budete zakládat nové položky elektrovýstroje a jejich změn, také budete spravovat kusovníky elektrokomponentů. Budete spolupracovat na přípravě prototypů a při náběhu nových produktů do výroby.

Detail nabídky

1 2 Další