Kontaktujte nás

Elektromechanik - nástupní bonus 50 000Kč

Zveřejněno: 26.4.2024
Lokalita: Plzeň + okolí 15 km
Kontaktní osoba: Veronika Jančarová
Obor: Elektro
Plat: 45000
Referenční číslo: 152

Popis pozice

  • Provádění elektrických instalací dle platných technických normativů.
  • Diagnostika a opravy elektrických poruch.
  • Údržba elektrických zařízení a systémů.
  • Pravidelná údržba strojů a zařízení.
  • Zjišťování a odstraňování poruch.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dodavateli.

Požadujeme
  • Střední odborné vzdělání v elektrotechnice (vyučení nebo s maturitou) - výhodou.
  • Osvědčení o způsobilosti vykonávat práci v elektrotechnice dle vyhlášky 50/78 Sb. § 6, nejlépe pro elektrická zařízení nad 1000 V
  • Základní znalost práce na počítači.
Nabízíme
  • Nástupní bonus 50 000Kč
  • Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech.
  • Naučit se spoustu nových věcí, ale i možnost uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně.
  • Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně.
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu.
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.
  • 13. mzda.