Kontaktujte nás

Warranty Specialist Quality Operations

Zveřejněno: 4.7.2024
Lokalita: Plzeňský kraj
Kontaktní osoba: Hana Sandtnerová
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Plat: 100 000 Kč
Referenční číslo: 168

Popis pozice

  • Opatření související s kvalitou se zaměřením na závod v souladu s vedoucím operací kvality BGEU
  • Provádění a řízení opatření k dosažení cílů kvality BGEU
  • Sledování a vyhodnocování opatření k dosažení cílů kvality BGEU
  • Podpora závodů návštěvami na místě (příležitostně)
  • Podpora závodů a vypracování akčních plánů pro snížení nároků zákazníků nebo opakovaných reklamací se zvláštním zaměřením na technická řešení
  • Zajistit přijetí Postupy a metody kvality
  • Školení závodů v provozních nástrojích kvality
  • Shromažďovat, vyhodnocovat a připravovat zprávy podle potřeby vedoucího provozu Kvalita BGEU

Požadujeme
  • Úzká spolupráce s místním oddělením kvality závodu pro záruční aktivity v celé Evropě
  • Podpora při vytváření, zavádění a udržování postupů řízení záruky
  • Zlepšování produktů a procesů na základě záručních šetření
  • Správa dat, tvorba a distribuce reportů
  • Provádění školení
  • Příprava a příprava auditů
  • Správa shromážděných dat a koordinace měsíčních výkazů
  • Denní podpora týmů kvality zařízení v obchodních případech souvisejících se zárukou, jako je zpracování reklamací v případě potřeby
  • Technická analýza hlavních reklamací ve spolupráci s laboratořemi, výzkumem a testováním dalších oddělení
Nabízíme
  • docházkový benefit za 100% docházku do zaměstnání 2.500,- Kč
  • příspěvek na dojíždění 3,30 Kč/km
  • plus stravenky ve výši 120 Kč/den
  • smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • 3 dny sick days
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • multisport karty
  • příspěvek za životní jubilea
  • zaměstnanecký program u T-Mobile