Kontaktujte nás

Senior účetní

Zveřejněno: 6.6.2024
Lokalita: Plzeň město
Kontaktní osoba: Veronika Jančarová
Obor: Finance
Plat: 50-55 000 Kč
Referenční číslo: 165

Popis pozice

  • Provádění bankovních operací
  • Účtování bankovních výpisů
  • Reporting vybraných ukazatelů
  • Účtování interních dokladů, přijatých faktur
  • Přiznání k DPH, KH, SH
  • Spolupráce na měsíčních/ročních uzávěrkách
  • Příprava podkladů pro audit

Požadujeme
  • SŠ vzdělání
  • Praxe v účetnictví podmínkou
  • Základní znalost MS Office
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost SAPU výhodou
  • Pečlivost, spolehlivost, flexibilita
Nabízíme
  • Možnost nástupu ihned
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Dáme Vám prostor rozvíjet se v mnoha oblastech jak profesně, tak osobně, prostřednictvím školení a kurzů
  • Přizpůsobte práci svým potřebám – máte možnost pracovat v rámci pružné pracovní doby
  • Někdy je potřeba si odpočinout, proto Vám nabízíme 25 dní dovolené
  • Pochutnejte si na skvělém obědě – dáme Vám elektronickou stravenkovou kartu (hodnota stravenky 140 Kč s 55% příspěvkem zaměstnavatele)
  • Přispějeme Vám na penzijní nebo životní připojištění i na dopravu do zaměstnání
  • Dáme Vám k dispozici mobilní telefon a notebook
  • Roční bonus