Kontaktujte nás

Technik kvality

Zveřejněno: 7.11.2023
Lokalita: Plzeň + okolí 30 km
Kontaktní osoba: Hana Kopačková
Obor: kvalita
Referenční číslo: 128

Popis pozice

  • Do nově se rozvíjející firmy v Ostrově u Stříbra hledáme TECHNIKA KVALITY který bude zajišťovat procesní opatření vedoucí ke 100 % kvalitě. Hlavními úkoly bude: provádět namátkovou analýzu výrobků před expedicí, analyzovat výrobky vrácené zákazníkem (reklamace/opravy), zajišťovat interní proces oprav a reklamací náprav, pravidelně auditovat dodržování technologické kázně ve výrobě a na montážích, aktivně se podílet na kontinuálním zlepšování procesů na montážích, pravidelně auditovat stav montážních zařízení, provádět a dohlížet na kalibrace nářadí, vyhotovovat dokumentace/zkušebních zpráv k jednotlivým činnostem, vytvářet pracovní návodky (oblast kvality), provádět správnou evidenci a archivaci výkresové dokumentace

Požadujeme
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • praktická znalost některých norem: ISO 9001, ISO/TS 16949, VDA 6.3, FMEA, APQP, orientace ve strojírenství, mechanice, elektrotechnice
  • kvalita - výrobní, procesní, zkušenost se systémem řízení kvality
Nabízíme
  • jídlo zdarma
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění 2,50/ km
  • práce v nově se rozvíjející firmě