Kontaktujte nás

Elektrotechnik/Mechanik

Zveřejněno: 7.11.2023
Lokalita: Plzeň + okolí 15 km
Kontaktní osoba: Hana Kopačková
Obor: výroba
Plat: 35 - 55 000 Kč
Referenční číslo: 144

Popis pozice

  • • údržba a oprava elektrické/ mechanické části technologických zařízení a budov ve firmě
  • • opravy a optimalizace stávajících řídících systému našich strojů a zařízení včetně jejich připojení
  • • návrhy a realizace zlepšení el. zařízení technologických linek
  • • spolupráce s kolegy v tomto oboru, a i s externími partnery
  • • účast při nových instalacích
  • • zajištění provozuschopnosti, s občasnou pracovní pohotovostí

Požadujeme
  • • SŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo SOŠ elektromechanik/ na pozici mechanik stačí zkušenosti v oboru
  • • vyhláška č. 50 (pro pozici Elektrotechnik)
  • • řidičský průkaz na VZV výhodou
  • • řidičský průkaz sk. B
  • • základní znalost NJ nebo AJ
  • • dobrý zdravotní stav
Nabízíme
  • • práci v perspektivní společnosti
  • • ohodnocení odpovídající výkonu, schopnostem a nasazení
  • • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • • věrnostní a jubilejní odměny
  • • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • • 5 týdnů dovolené
  • • příspěvek na stravování
  • • systém benefitů
  • • nástup dle dohody
  • • autobusovou dopravu