Kontaktujte nás

Vedoucí směny

Zveřejněno: 7.11.2023
Lokalita: Plzeň + okolí 15 km
Kontaktní osoba: Hana Kopačková
Obor: výroba
Plat: 45 - 65 000 Kč
Referenční číslo: 143

Popis pozice

  • řídí chod výrobního procesu a plně zodpovídá za operativní rozdělení potřebného stavu pracovníků, jejich efektivní využití a dosahování odpovídajících výkonů
  • zajišťuje operativní výrobu zakázek a spolupracuje s odd. řízení zakázek při tvorbě výrobního plánu
  • optimalizuje výrobní procesy
  • podílí se na dlouhodobém i krátkodobém plánování chodu společnosti v oblasti výroby, technického zabezpečení, personálního zajištění
  • pracuje s jednotlivými členy týmu na pravidelné bázi (informuje, zabezpečuje, dodržuje předpisy, vytváří příznivé pracovní podmínky, zajišťuje bezpečnost a ochranu zdraví)
  • úkoluje seřizovače pro nastavení technologických linek
  • kontroluje kvalitu práce a dodržování pracovních postupů
  • zpracovává analýzy a reporty pro vedení společnosti

Požadujeme
  • SŠ vzdělání
  • 2 nebo 3 směnný provoz
  • znalost práce s PC (Microsoft 365)
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • znalosti / zkušenosti z oblasti výroby
  • schopnost vést kolektiv cca 40 – 60 zaměstnanců
  • praxe v řízení výrobního provozu
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup
  • dobré komunikační a týmové dovednosti
  • odolnost vůči stresu
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci v třísměnném provozu
Nabízíme
  • práci v silné a stabilní společnosti
  • 1x ročně navýšení mzdy
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • roční a vánoční prémie
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové a odborné vzdělávání