Kontaktujte nás

Junior účetní s Aj

Zveřejněno: 8.11.2023
Lokalita: Plzeň + okolí 15 km
Kontaktní osoba: Hana Kopačková
Obor: finance
Plat: 33 - 40 000 Kč
Referenční číslo: 142

Popis pozice

  • Znalost statistického sledování obchodu se zbožím - INTRASTAT.
  • Znalost DPH problematiky.
  • Evidence a plynulý chod veškerých faktur.
  • Analýza stavu zaměstnanců podle oddělení.
  • Asistence, podpora procesu interního auditu.
  • Pomoc při přípravě s externím auditem a související činností při ročních, účetních závěrek.
  • Podpora Cost Account a finančnímu týmu.

Požadujeme
  • Předchozí zkušenosti ve výrobním prostředí výhodou.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel)..
  • Vynikající pozornost věnovaná detailům a vysoká úroveň odpovědnosti pro efektivní a přesné zadávání/ kontrolu/ analýzu dat.
  • Time management a organizační schopnosti.
  • Schopnost poskytovat analytická data.
  • Výhodou bude, pokud budete umět/ je vaší doménou
  • Silná osobnost, která dokáže spolupracovat s různými osobnostmi.
  • Důraz na detail, pečlivost.
  • Pozitivní, proaktivní přístup, schopnost plánovat dopředu.
Nabízíme
  • Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech.
  • Naučit se spoustu nových věcí, ale i možnost uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi.
  • Poznat dobrou partu lidí, která táhne za jeden provaz.
  • Máme neformální pracovní prostředí a atmosféru (žádný dress code).
  • 25 dnů dovolené.
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně.
  • Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně.
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu.
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.
  • 13. mzda.