Kontaktujte nás

KONSTRUKTÉR

Zveřejněno: 7.11.2023
Lokalita: Plzeň + okolí 50 km
Kontaktní osoba: Hana Kopačková
Obor: výroba
Plat: 50 000,- CZK
Referenční číslo: 110

Popis pozice

  • Budete se věnovat především:
  • - vývoji a aplikaci nových technologií
  • - zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizaci
  • - spolupráci při výrobě a zkoušení prototypů
  • - možnosti pracovat na inovačních projektech
  • - vývoji mechanických i mechatronických dílů

Požadujeme
  • VŠ/SŠ technického směru
  • znalost jakéhokoliv 3D systému
  • kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu
  • zkušenost s různými technologiemi, např. i včetně vstřikolisů
  • praxe na obdobné pozici podmínkou, minimálně 5 let
  • znalost AJ na pracovní úrovni
  • komunikativnost, schopnost týmové práce
  • odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup
Nabízíme
  • prostor pro inovaci a kreativitu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • různorodou pracovní náplň
  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • možnost odborné a profesního růstu
  • širokou škálu benefitů (dovolená navíc, příspěvek na stravování, Cafeteria systém, příspěvek na penzijní pojištění, firemní školka a další)